Bratara Snur Aur – Model 3 Înger Banuț din aur 14K

165.0lei

Brățară cu șnur din aur 14k, cu pandantiv tip bănuț decorat cu 3 îngeri. Pandantivul are dimensiuni de 10 × 10 mm și o grosime de 0.3 mm, având o greutate de aproximativ 0.25 g.

Șnurul de 2 mm grosime oferă un design delicat și simbolic.

Acționează acum! Comandă această brățară cu 3 îngeri și poart-o ca simbol al protecției și eleganței!

lei
COD PRODUS: BSR092 Categorie:
Descriere

Această brățară cu șnur îmbină delicatețea aurului galben 14K cu un simbol puternic al protecției și ghidării divine, reprezentat de un bănuț gravat cu înger păzitor. Este mai mult decât o bijuterie; este un talisman personal care adaugă o notă de speranță și confort în viața de zi cu zi.

  • Simbolism profund: Bănuțul cu înger păzitor din aur galben 14K este un amintire constantă a prezenței protectoare și a dragostei necondiționate.
  • Calitate excepțională: Fabricată din aur de 14K, această brățară promite durabilitate și o strălucire care nu se estompează.
  • Șnur ajustabil și colorat: Venind într-o varietate de culori, șnurul ajustabil asigură că această piesă se potrivește perfect oricărui stil și este confortabilă pentru purtare zilnică.
  • Cadou cu semnificație: Perfectă ca un cadou pentru cei dragi, oferind nu doar frumusețe, ci și un mesaj de speranță și protecție.
Informații suplimentare
Greutate 0.25 g
Dimensiuni 10 × 10 × 0.3 mm

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Bratara Snur Aur – Model 3 Înger Banuț din aur 14K”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Bijuteria Quartz Cluj
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.